PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 845
ocen
6,1 10 1 40845
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

nie bardzo wiedziałam gdzie pytać ale wszyscy mówili że film którego szukam to "Omen". no na pewno nie ten. Chodzi o to że film zaczyna się od urodzin (chyba 11.) chłopca, później zostaje on potrącony przez samochód i umiera. rodzice są zdruzgotani, ale pojawia się lekarz który przedstawia im pewien pomysł - może sprawić że odzyskają syna. chodziło o to żeby oddać próbkę DNA chłopca i zapłodnić jego matkę przez in vitro. no i oni po namyśle się zgadzają. kobiet urodziła to dziecko które wyglądało dokładnie jak ten który umarł, tylko że po tych urodzinach, po których zginął pierwszy chłopiec, z tym drugim zaczyna się coś dziać. ma koszmary. dalej nie obejrzałam, a bardzo bym chciała. problem w tym że nie znam tytułu. przepraszam za tak długi post. z góry dziękuję za odpowiedzi.

izusu

Witaj

Wydaje mi się ,że film którego szukasz to "Godsend" z Robertem De Niro. Odsyłam do linku: http://www.filmweb.pl/Godsend

Pozdrawiam ;)

borowiec

Tak! To ten film :D Dziękuję Ci bardzo za pomoc, szukałam go od wakacji. Strasznie mnie to męczyło, a nikt nie wiedział o jaki tytuł mi chodzi. Jeszcze raz dzięki :)
Pozdrawiam x2 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones