PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 894
oceny
6,1 10 1 40894
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Witam! Szukam filmu bardzo podobnego do tego którego dotyczy to forum. Dawno go oglądałem. Główny wątek kręci się wokół dziecka spłodzonego przez antychrysta czy coś w ten deseń, niestety wielu szczegółów nie pamiętam, aczkolwiek parę scen utkwiło mi w pamięci.
Mianowicie chodzi o scenę - moim zdaniem najbardziej wyrazistą - na końcu filmu, gdzie ksiądz zabiera kobietę(matkę dzieciaka) i odjeżdżają samochodem albo motorem, a ksiądz wyrzuca koloratkę.
Jest jeszcze scena w której owy dzieciak nabija na płot jakiegoś ptaka czy inne zwierzątko, oraz urywek w którym dziecko w czasie pogrzebu - nadawanego przez telewizję - zmartwychwstaje. Mam nadzieję że te fragmenty odświeżą waszą pamięć i być może ktoś z was zna ten tytuł za który byłbym bardzo wdzięczny.
Co do filmu "Omen" to jest on naprawdę dobry. Niesamowity klimat przerażał mnie w dzieciństwie, gdy oglądałem przebite ciało księdza w pierwowzorze produkcji z 2006 roku, który nawiasem mówiąc też jest całkiem dobrą produkcją.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Marcin_Kwiat

Być może chodzi o film "Siódmy Znak".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones