PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 839
ocen
6,1 10 1 40839
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

czy mogli byście polecić jakiś horror w którym ucinana jest głowa jak np w tym filmie .

OLIN1

Haha ;D ale żeś dowalił
oglądałeś "Hostel part II"? Głowa leci na samym końcu filmu
Tak samo dziwna odpowiedź ;)

ocenił(a) film na 7
OLIN1

Piątek trzynastego (1980), Ogniem i Mieczem, Starcie/Zmierzch Tytanów, Wilkołak, 300, Sin City, X-Men Geneza: Wolverine. nawet Indiana Jones 3 czy SW Wojny Klonów. jednak lepiej przyjrzyj się dowolnym filmom gore, o zombie, wampirach (z ery przedgejowskiej) czy o rewolucji francuskiej - tam prawie napewno znajdziesz taki motyw.

ocenił(a) film na 7
pseudoalias

HA HA HA HA HA HA HA HA <3

ocenił(a) film na 3
pseudoalias

Z ''ery przedgejowskiej''? Ciekawe sformułowanie. Dokładnie to o co w tym chodzi?
Pytam tak z ciekawości ok.

ocenił(a) film na 7
djrav77

to niezbyt politycznie poprawne określenie, miało oznaczać głównie filmy przed "zmierzchami". choć w gruncie rzeczy, już "wywiad z wampirem" zapowiadał, że dzieci nocy - mogą niebezpiecznie zbliżyć się do różowej strony mocy.

ocenił(a) film na 3
pseudoalias

Z tym ,że ''Wywiad z wampirem'' jest jednym z tych nielicznych (naszpikowanych gwiazdeczkami), który jest niezły, a nawet mógłbym rzec ,dobry. Po którymś tam entym razie, postanowiłem go mieć na półce, wśród filmów w swojej priv kolekcji (rzadkość pośród horrorów), a więc coś musiało zaważyć na mojej decyzji. Na pewno to nie były Pitty, Cruise'y czy Banderasy. Film podobał mi się dzięki swojej konstrukcji i klimatowi.
Natomiast te wszystkie ''zmierzchy'' ( i tym podobne , ostatnio oglądałem ''Jumper'', typowo dziewczęco młodzieżowy filmik) nie wnoszą nic dosłownie do kina, nawet pod kątem czystej rozrywki. Cóż , takie czasy ......... niestety.
pozdro
ps. dzięki za wyjaśnienie

ocenił(a) film na 7
pseudoalias

Dzięki wielki za pomoc

ocenił(a) film na 7
pseudoalias

jeszcze nieśmiertelny ha ha... highlander - nie wiem jak mogłem wcześniej o nim nie wspomnieć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones