PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 839
ocen
6,1 10 1 40839
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

I po co ???

ocenił(a) film na 4

Po co robić remake jednego z najlepszych horrorów w historii? Łudziłem się że może mu dorówna ale gdzie tam. Brak klimatu,stary o wiele bardziej straszył i ten Damien mi nie przypadł do gustu. Powinno być 3 ale to ma być remake więc 2.

loukas321

No jak to po co?Dla kasy.To chyba logiczne.
No i...na szczęście nie dorównał.Ten pyzaty malec jest nie do podrobienia,
zaś ten ze swoimi minami,może się jednak schować.

Omen_Girl

Popatrz jak różne są ludzkie gusta. Mnie akurat w oryginale ten dzieciak tak denerwował, że miałem chęć go wyciągnąć z telewizora, w ogóle mnie nie straszył a irytował. Za to ten w remaku jak dla mnie zagrał mistrzowsko i był straszny i w przeciwieństwie do tej pyzy robił właśnie straszne miny. Oryginał nie przypadł mi do gustu, właściwie poza muzyką to chyba nic w nim mi się nie podobało.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Nowa wersja jest słabsza i nie ma co do tego wątpliwości.

Brandon_FW3

Dla ciebie jest słabsza a dla mnie dużo lepsza. WW starszej wersji podobała mi sie tylko muzyka, wszystko inne mnie irytowało.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

A mnie ty zaczynasz irytować.

Brandon_FW3

To już nie mój problem.

loukas321

A mnie ta stara wersja w ogóle nie straszyła a Damien mnie irytował i śmieszył, tylko muzyka była świetna w tym filmie. Remake jak dla mnie to jeden ze straszniejszych horrorów jakie widziałem, miałem problemy z zaśnięciem po obejrzeniu.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Skończ się ośmieszać Andrzejku vel Smalczyku.

loukas321

Taki mam gust to po pierwsze. To, że dla większości osób jest inaczej to już nie mój problem, ja przeważnie mam odmienne zdanie od większości i nie boje się go wypowiadać. A porównując mnie do Smalca ośmieszasz się tylko i wyłącznie ty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones