PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 845
ocen
6,1 10 1 40845
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Pytam sie głównie ludzi bezstronnych, czyli tych którzy nie są fanami jednego lub drugiego filmu.

ocenił(a) film na 7
fandisneya

Nie dorównuje, ale jest niezły, stosując kilka nowych zabiegów. Jedna czy dwie sceny są lepsze, niż w oryginale, choć kilka z nich (właszcza jedna i jej konsekwencje) wcale nie musiało się w filmiw Moore'a znaleźć. Nie zmienianie zbyt wielu rzeczy działa na korzyść, ale zawodzi aktorsko Julii Stiles, Pete'a Posthletwaite'a i Seamusa Davey-Fitzpatricka.
Marco Beltrami stworzył ciekawy motyw przewodni (oryginalny jest skrócony i w innej aranżacji w trakcie listy płac), a zdjęcia autorstwa debiutującego Jonathana Seli są całkiem ciekawe.
Przez wielu krytykowany, remake ten do najgorszych wcale nie należy.
Jeśli chcesz, to za jakiś czas podeślę ci fragment mojej pracy magisterskiej, gdzie porównuję oryginał z remake'iem.

Shiloh

Dzięki za pomoc. Co do tej pracy to nie trzeba, to co mam to mi wystarczy.

ocenił(a) film na 7
fandisneya

Nie ma za co. Cała przyjemność po mojej stronie.

ocenił(a) film na 7
fandisneya

Moim zdaniem nie, oryginał jest lepszy stanowczo, chociaż ten remake wcale nie jest zły.

radiateur

Oryginał jest niepowtarzalny,ale Liev wspaniale pasował do tej roli,ocena głównie za jego postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones