PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 894
oceny
6,1 10 1 40894
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Film był taki sobie, parę dobrych momentów a tak to mało akcji.
Ale ogólnie calkiem przyjemny :)
A co myślicie o chłopcu?
Moim zdaniem trochę beznadziejny.
Straszny to on nie był,
Raczej śliczny i słodki....
No, może w jednej z końcowych scen, w kosciele.
Czekam na opinie, bo jestem ciekawa, czy myślicie tak jak ja.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7

Był mało straszny. To jego "spojrzenie" raczej śmieszy niż straszy. Widząc, jak unieruchamia Toma w szpitalu, od razu nasunęły mi się dzieci z "Wioski przeklętych" Rilli. Mówił właściwie więcej, niż robił. Scena, w której wraz z "rodzicami" jedzie do kościoła, wypadł (jak zresztą i w innych scenach) o wiele gorzej niż Harvey Stephens. Tamten dzieciak miał charyzmę. Ten, to zwykła niedojda.

użytkownik usunięty
Shiloh

zgadzam się.
To jego spojrzenie....
Zamiast byc strasznym, on
Się uśmiecha ;P
Często z koleżankami zamist się bac,
wybuchałyśmy śemichem :)
Dzięki za opinię.

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się. Dzieciak grał jak drewniana kukła i nic mu do Damianka z pierwowzoru. Opisałem to dokładnie w moim temacie PO CO?. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6

Przykro mi że ludzie się nie znają.. Seamus bardzo dobrze grał, tym bardziej ze nie wiedział ze gra małego antychrysta.. :/

www.seamus-davey-fitzpatrick.b log.pl
P.S. śliczny to on jest :)

użytkownik usunięty
Maargo

Nie wiedział?
Hm, ciekawe :)
To znaczy, że myślał, że kogo gra?
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5

Pinokia , dlatego był taki drewniany, albo za dużo się Rasiaka na boisku naoglądał.

ocenił(a) film na 6

No tak, nie wiedział ze gra małego szatana. Reżyser uznał ze jest za mały żeby zrozumieć takie rzeczy [pff ja bym mu powiedziala ;P]. Seamus wiedział tylko tyle, ze gra dziecko Thornów... pozdrawiam ;]

Maargo

MA TAK SAMO ZJEBANY RYJ JAK TEN MAŁOLAT Z ORYGINAŁU, no ale nie straszny tylko właśnie -) śmieszny

ocenił(a) film na 6
deamon82

no, co ty nie powiesz, masz lustro w domu?

ocenił(a) film na 4
Maargo

no to ja o Damienie i filmie w ogole

Po 1. Zle dobrany aktor do roli Damiena. Jak porownuje go z oryginalem to po prostu mu do piet nie dorasta. I tu chyba nawet nie chodzi o to jak chlopak gra tlyko jak wyglada. Nie wyglada jak "zło wcielone" jak pierwowzór. Oj tamten chłopiec to był przerażający!
Po 2. Julia Stiles - niech lepiej w rytmei hiphopu pogra

po 3. Mia Farrow na dobrym poziomie, ona przynajniej strasznie wygaldala ;)

A film, taki sobie. kopia oryginalu, z ktorym nie moze sie rownac.
Szkoda ze powtorzyli zakonczenie, i mam andzieje ze nie nakreca kolejnych czesci, bo juz na pewno ich nie obejrze.

reasumując. Strata czasu, ot co. ocena 4.

ocenił(a) film na 4
adas_80

no i jeszcze dodam, ze Pete Postlethwaite jako ksiadz Brennan, czyli Pan Kobayashi z Podejrzanych, to najlepiej dobrany aktor w tym filmie.

adas_80

Seamus jako aktor wtedy miał 7 lat,on nie wiedział,że gra Antychrysta (gdyby mu powiedzieli,zapewne by się przestraszył czy coś tak gdzieś czytałam ;])

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones