PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 894
oceny
6,1 10 1 40894
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Ale to już było ....

ocenił(a) film na 1

... i już jest za nami. Nie ma co wracać do starych hitów żeby kręcić je na nowo. Rozumiałbym jeszcze gdyby to był jakiś czarno biały s-fi z tekturowymi stateczkami i napisami zamiast głosu. Wówczas jest w tym jakiś sens ale Omen- rzecz jasna oryginalny, jest filmem dla mnie ponadczasowym. To co tutaj mi serwują to odgrzewane naleśniki. Ten film to disco relax świata filmu. Pozycja całkowicie zbędna szczególnie że jest bliźniaczą kopią części pierwszej. Jedna scena została zmieniona, chodzi tu o śmierć reportera. Poza tym wszystko, nawet dialogi zostało skopiowane. Świadczy to tylko o jednym, totalnym braku pomysłu u twórców. Film trzeba jeszcze napisać jest o wiele gorszy od oryginału. Stracił klimat i ten unikatowy posmak metafizyki jaki jest w originale. Omijać szerokim łukiem.

SirDrX

''Nie ma co wracać do starych hitów żeby kręcić je na nowo. ''
Wiadome-kasa.Pomyśleli,że jak jak stworzą ulepszacz starszej wersji z piękną datą
2006 na czele,zaganiając tym samym łatwo ludzi do kin,zarobią na tym sporo kasy.No ale wyszło co wyszło.
I na co było psuć tak dobry film?Ech.

''Omen- rzecz jasna oryginalny, jest filmem dla mnie ponadczasowym.
To co tutaj mi serwują to odgrzewane naleśniki. Ten film to disco relax świata filmu. ''

Pewnie,że oryginalny i jedyny w swoim
rodzaju,tylko po to aby zniszczyć dzieło całkowicie.

'' Pozycja całkowicie zbędna szczególnie że jest bliźniaczą kopią części pierwszej.
Jedna scena została zmieniona, chodzi tu o śmierć reportera. Poza tym wszystko, nawet dialogi zostało skopiowane.
Świadczy to tylko o jednym, totalnym braku pomysłu u twórców.''

W końcu to remake a remaki są ''ulepszonymi'' wersjami,takie LEKKO odświeżone.
W każdym remaku dialogi oraz sceny są 'podbierane' z oryginałów.Wiadome przecież.

''Film trzeba jeszcze napisać jest o wiele gorszy od oryginału.
Stracił klimat i ten unikatowy posmak metafizyki jaki jest w originale. Omijać szerokim łukiem.''

Jedynie wydaje mi się,że aktorstwo w tym filmie
jest drewniane i sztuczne.Bogata rodzinka,drętwe role...
takie be życia.Sam Seamus,który wcielił się w postać małego Antychrysta
był taki nie ludzki i te jego śmieszne miny...Tamte z oryginału widać było,że
jest normalnym i uroczym dzieckiem z pozoru,który skrywał tak naprawdę
diaboliczne przeciwieństwo w sobie.

Co Tu porównywać.
Lepiej obejrzeć tamten klasyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones